Vila Altwaldorf B&B

Pohľad do vily Altwaldorf.Dvojlôžková izba - moderne a útulne zariadená izba s možnosťou prístelky, s balkónom alebo bez neho, TV + SAT, samostatnou kúpeľňou a WC.

Izba pre 3-4 osoby - prakticky a účelne zariadená veľká izba pozostávajúca z 2 samostatných miestností, ktoré slúžia ako spálne. Súčasťou izby je predsieň, TV + SAT, kúpeľňa a WC. Tento typ ubytovania je vhodný najmä pre rodiny s väčšími deťmi, ale i pre skupiny priateľov.

Izba pre 4-6 osôb - prakticky a účelne zariadená veľká izba pozostávajúca z 2 samostatných a 1 priechodnej miestnosti, ktoré slúžia ako spálne (jedna spálňa je na druhom poschodí). Izba je s balkónom alebo bez neho, je vybavená TV + SAT a jej súčasť tvorí predsieň, kúpeľňa a WC. Je vhodná najmä pre rodiny s väčšími deťmi, ale i pre skupiny priateľov.

Mezanínový rodinný apartmán (malý) - ide o dvojpodlažný apartmán, ktorý je vhodný najmä pre rodiny s menšími deťmi. V dolnej časti, ktorá slúži ako obývačka, sa nachádza rozkladací gauč, ktorý je možné využiť ako prístelku pre deti. V hornej časti sa nachádza spálňa rodičov. Súčasťou izby je TV + SAT, kúpeľňa a WC. Je to ideálna a komfortná alternatíva pre rodiny s deťmi.

Mezanínový rodinný apartmán (veľký) - ide o dvojpodlažný apartmán, ktorý je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. V dolnej časti, ktorá slúži ako obývačka, sa nachádza rozkladací gauč, ktorý je možné využiť ako prístelku pre deti. V hornej časti sa nachádza spálňa rodičov a ešte jedna malá spálňa pre deti. Súčasťou izby je TV + SAT, kúpeľňa a WC. Je to ideálna a komfortná alternatíva pre rodiny s deťmi.


Pohľad do vily Altwaldorf.Pohľad do vily Altwaldorf.Pohľad do vily Altwaldorf.